Seviye Tespit Sınavına Katıl
Hemen Yaz
Hemen Ara

TESOL Sertifika Programı

Bilgi Al

TESOL Sertifika Programı

TESOL, İkinci veya Diğer Dilleri konuşan kişiler için İngilizce Öğretimi anlamına gelen "Teaching English to Speakers of Second or Other Languages" ifadesinin kısaltmasıdır. Yani bu belge ile ana dili İngilizce olmayan herkese İngilizce öğretebileceğinizi resmi olarak kanıtlamış oluyorsunuz.

Bu sertifikasyon programı, İngilizce öğretimi konusunda uzmanlaşmak isteyen bireylere uluslararası standartlarda eğitim verir ve anadili İngilizce olmayan kişilere İngilizce öğretme yetkinliği kazandırır.

TESOL Türkiye Temsilcisi Olarak Biz:

- Uluslararası Standartlarda Eğitim: TESOL Türkiye olarak, uluslararası standartlara uygun bir şekilde TESOL sertifikasyonu sağlıyoruz. Bu sayede katılımcılarımız aldıkları eğitim sonunda, dünya çapında istediği ülkede İngilizce öğretmeye yetkili oluyorlar. Sizde öğretmeyi seviyorsanız kariyerinizi ister Türkiye’de ister dünyanın herhangi bir yerinde devam ettirmek için bu belge tamda ihtiyacınız olan kapıyı sizler için aralayacak. Ülkemizde tüm özel okullar, kreşler ve dil okullarında ya da dünyanın istediğiniz bir noktasında İngilizce öğretmeye hemen başlayabilirsiniz.

- Uluslararası Geçerlilik: Bu sertifikasyon dünya genelinde tanınır ve pek çok ülkede İngilizce öğretmenliği yapma fırsatı sunar.

Neden TESOL Türkiye?

Uzman Eğitmenler: Alanında deneyimli eğitmenlerimiz tarafından verilen eğitimlerle, katılımcılarımızın İngilizce öğretme becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. Bu eğitimlere dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden erişebilirsiniz, evet yanlış duymadınız tüm modüllerimiz tamamen Online. Size özel olarak atanmış danışmanınız sayesinde istediğiniz anda sormak istediğiniz soruların cevaplarına ulaşabilir, eğitiminizi kendi kişisel programınıza göre düzenleyebilirsiniz. 

Ne kadar sürer?

Bu Online eğitim süresi aslında biraz sizlerin belirleyeceği bir çerçevede ilerliyor fakat tabi ki bizim de şartlarımız var. Öncelikle hızlı bitirmek istersen tabi ki sana destek oluruz, en başarılı öğrencilerimiz bu 150 saatlik eğitimi bir ay gibi bir sürede tamamladılar.

Bizim sizlere tanıdığımız maksimum süre ise 6 ay. Eğitimleriniz başladıktan sonra 6 ay içinde tüm modüllerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Oldu da beklenmedik bir sebepten ötürü bu süre zarfında eğitimi tamamlayamadınız ne olacak? Tabi ki hakkınız yanmaz size özel danışmanlık yapılabilmesi için küçük bir ekstra danışmanlık ödemesi yaparak süreyi uzatabilirsiniz. 

Geleceğinize Yön Verin!

TESOL sertifikasyonu ile hem ülkemizde hem de uluslararası düzeyde geçerli bir İngilizce öğretmenliği yetkinliği elde edin. Kariyerinizde yeni bir adım atmak ve uluslararası bir İngilizce öğretmeni olmak için bugün bizimle iletişime geçin!