Seviye Tespit Sınavına Katıl
Hemen Yaz
Hemen Ara

Ataşehir İngilizce Kursu

Bilgi Al

Ataşehir İngilizce Kursu

İngilizce, yıllardır dünya çapında iletişim kurmanın anahtarlarından biri ve uzun yıllar boyunca bu koltuğu başka bir iletişim aracına kaptırmayacağı çok aşikar. 

Ataşehir Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu olarak Ataşehir bölgesinde uzun yıllardır %100 Öğrenme Garantili İngilizce Kursu eğitimlerinde en kaliteli yabancı dil kursu olmanın haklı gurununu yaşıyoruz. Yetişkinler için özel olarak tasarlanmış İngilizce eğitim programımızla, etkili iletişim becerileri kazanırken dil becerilerinizi geliştirmenize olanak sağlıyoruz.

Kurs İmkanları:

Avrupa Dil Portfolyosu: Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları 2012.R006 kodu ile Avrupa Konseyi tarafından onaylanmış Türkiye’deki Tek yabancı dil kursudur.

Bu eğitim modeli ile hangi seviyede ne kadar ilerleme kaydedeceğiniz, hangi becerilerinizin hangi noktaya geleceği uluslararası standartlarda garanti altına alınmış olur. Bu sayede uluslararası geçerliliği olan bir eğitim almanın rahatlığını yaşarken eğitimin sonunda elde etmiş olacağınız Avrupa Dil Pasaportu sizlerin yurtdışı maceralarına atılırken veya kariyer basamaklarını tırmanırken İngilizce dil becerilerinizi resmileştirmek adına hayat boyu sahip olacağınız bir belge olarak yerini alır.

Avrupa Konseyinin onay verdiği kurumlar listesine aşağıdaki linkten Türkiye seçeneğine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

https://www.coe.int/en/web/portfolio/accredited-and-registered-models-by-countrymodeles-accredites-ou-enregistres-par-pays#{%2211839177%22:[31]}

%100 Öğrenme Garantisi:

İnanıyoruz ki, sizin başarınız bizim başarımızdır. Ataşehir Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursunda her seviye için size ayrı ayrı %100 Öğrenme Garantisi verir ve eğitim süresi boyunca ilerleyişinizi eğitim planlama birimimiz tarafından Avrupa Dil Portfolyosu eşliğinde yakından takip ederiz.

Olası bir eksiklik durumunda eğitimlerinizin bitmesini beklemeden verdiğimiz sözün arkasında durarak hiç bir ücret talep etmeden eksikliklerinizi özel dersler ile kişiye özel çözümler sunarak başarıya ulaştırırız.

Tüm bunlara rağmen eğitim sonunda Avrupa Dil Portfolyosu kriterlerine göre başarılı olamazsanız sizlere aynı kursu derslere düzenli devam ettiyseniz ücretsiz olarak tekrar etme fırsatı sunarız.

Deneme Dersleri:

Hepimizin aklında aynı soru, “acaba akıcı İngilizce konuşabilir miyim?” var. Bu konuyu hiç dert etmenize gerek yok, ücretsiz deneme derslerimize buradaki linke tıklayarak kaydolabilirsiniz. Ön Kayıt İçin Tıklayın.

Ayrıca eğitimlerimize kayıt olsanız bile ilk 16 ders boyunca size deneme imkanı sunarak, eğitim metodolojimizi denemenize olanak tanıyoruz.

Eğitim programımızın size uygun olduğuna emin olabilirsiniz. İster ücretsiz demo derslerimize katılın, isterseniz kayıt olup ilk 16 ders boyunca sizlere sunduğumuz bu olanağın keyfini çıkartarak aklınızdaki sorunun cevabını arayın.

Burası Ataşehir Amerikan Kültür, buradan İngilizce Öğrenmeden ayrılamayacaksınız.

Ücretsiz Hatırlatma Eğitimleri:

Gelelim en önemli konulardan birine, İngilizce öğretmek bizim için çocuk oyuncağı, sizlerde bu eğitimden faydalandıktan sonra hayatınıza akıcı bir şekilde İngilizce konuşarak devam edeceksiniz ama olurda eğitimlerimiz sonrasında ingilizce ile hiç haşır neşir olamazsanız, kitap okuyamaz, arada konuşmazsanız aldığınız eğitimde bir gerileme olabilir.

Yıllarca içinden çıkılamayan bu konuya yine harika bir çözüm ürettik. 7 yıl boyunca devam edecek olan hatırlatma eğitimleri. Nedir bu eğitim; İngilizce kursunuzu  tamamladıktan sonra, 7 yıl boyunca yılda bir kez ve bir ay sürecek olan ücretsiz hatırlatma eğitimlerine katılma fırsatı sunuyoruz.

Yoğunlukların ve anlık sıkışmaların önüne geçebilmek için 1 ay önceden yerinizi rezerve ettirip katılacağınız bu eğitim sayesinde dil becerilerinizi taze tutarak pratik yapma imkanı bulabilirsiniz.

Her şeyde olduğu gibi bu konuda da yine bir ilke imza atmanın haklı gururunu gelin birlikte yaşayalım.

Online Eğitim Destek Seti ve Yapay Zeka Destekli Kelime Öğrenme Programı:

Teknolojiyi eğitim sürecine entegre ederek, öğrenme sürecinizi destekliyoruz. Online eğitim setimiz ve yapay zeka destekli kelime öğrenme programıyla dil öğrenmeyi daha etkili ve keyifli hale getiriyoruz.

Neden mi; çünkü akıllı telefonlarımız bu kadar hayatımızın bir parçası olmuşken onunla geçirdiğiniz vaktin bir kısmında bizler de o ekranlarda olmak istedik. Unutmayın bir yabancı dili konuşmanın temel şartı o dile ait en az 800 ila 1200 kelime biliyor olmanız gerektiğidir. En zor olan kısımlardan biri de bu kelimeleri öğrenme adımı. İşte tam da ihtiyacını duyduğunuz anda yine biz oradayız.

Yapay zeka destekli kelime öğrenme programımız ile yarım saat içerisinde 40 kelimeyi hızlı bir şekilde öğreneceksiniz. İnanmadınız sanki, evet bizler de ilk duyduğumuzda kulaklarımıza inanamamıştık, bu yüzden kursumuza uğrayarak demo setimize 15 dakika ayırmanızı tavsiye ederiz.

Evet yanlış duymadınız önce deneyin sonra kendiniz karar verin.

Neden Biz?

Uzman Eğitmenler: Deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle birebir veya grup dersleriyle etkili bir öğrenme deneyimi sunuyoruz.

Esnek Programlar: İş ve kişisel yaşamınızla uyumlu, esnek saatlerde eğitim imkanı sunuyoruz.

Bireysel İlerleme: Her öğrencinin ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilmiş terzi işi eğitim programları tasarlıyoruz.

Başlamak İçin Adımınızı Atın!

Yetişkinler için özel olarak tasarlanmış İngilizce eğitim programlarımızla hemen başlayın. Deneme derslerimiz için bizimle iletişime geçin ve İngilizce öğrenme yolculuğunuza adım atın.

Dil Düzeyi Göstergeleri

En iyi İngilizce öğrenme metodlarından biri olan Avrupa Dil Portfolyosuna göre 6 adet seviye bulunmaktadır.

A1 < A2 < B1 < B2 < C1 < C2 şeklinde toplam 6 seviyeyi ifade eder.

Aşağıda bu seviye tanımlarını bulabilirsiniz:

A1 Seviye İngilice: Söylenilenlerin daha yavaş şekilde tekrarlanması ve söyleyeceklerimi oluştururken yardımcı olunması koşuluyla, basit bir şekilde iletişim kurabilirim. Acil ihtiyaçlara ya da bildiğim konularla ilgili alanlarda basit sorular sorabilir ve sorulan soruları cevaplayabilirim.        

A2 Seviye İngilizce : Bildiğim konular ve faaliyetler hakkında basit ve doğrudan bilgi alışverişini gerektiren basit ve anlaşılmış konularda iletişim kurabilirim. Konuşmayı kendi başıma sürdürebilecek kadar uzun olmasa da kısa sohbetlere katılabilirim.

B1 Seviye İngilizce: Öğrendiğim dilin konuşulduğu ülkede seyahat ederken karşılaşabileceğim birçok durumla başa çıkabilirim. Bildiğim ilgi alanıma giren ya da günlük hayatla ilgili (Örneğin; aile, hobiler, iş, seyahat ve güncel olaylar) konularda hazırlıksız olarak konuşabilirim.

B2 Seviye İngilizce: Öğrendiğim dili ana dili olarak konuşan kişilerle anlaşacak derecede akıcı ve doğal şekilde iletişim kurabilirim. Tartışmalarda bildiğim konularda görüşlerimi açıklayıp savunarak etkin olarak yer alabilirim.

C1 Seviye İngilizce: Kullanacağım ifadeler için fazla zaman harcamadan kendimi akıcı ve doğal şekilde ifade edebilirim. Dili sosyal ve mesleki amaçlar için rahat ve etkili şekilde kullanabilirim. Görüş ve fikirlerimi açık bir dille anlatabilir ve diğer konuşmacıların sözleriyle ilişkilendirebilirim.

C2 Seviye İngilizce: Hiç zorlanmadan her türlü tartışma ve konuşmaya katılabilir, deyimler ve konuşma diline ait ifadeleri anlayabilirim. Kendimi akıcı şekilde ifade edebilir, anlamdaki ince ayrıntıları kesin doğru olarak belirtebilirim. Bir problemle karşılaşır isem, sorunu diğer kişiler farkına varmadan geriye dönüp, ifadelerimi yeniden kurarak çözebilirim.