Seviye Tespit Sınavına Katıl
Hemen Yaz
Hemen Ara

Almanca Kursu

Bilgi Al

Almanca Kursu

Eğitmen kadromuz dil bilgisine hakim ve öğretim yöntemlerinde deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.

Almanca kursu sizlerin dil becerilerinizi kapsamlı bir şekilde geliştirmeniz amacıyla tasarlanmıştır. 

İnteraktif materyaller ve pratik uygulamalarla derslerimizi daha etkileşimli hale getiriyoruz. Öğrencilerimizin ihtiyaçlarına duyarlı bir şekilde yaklaşarak dil öğrenme sürecinizi desteklemek ve motive etmek bizim önceliğimizdir.

Almanca dilini öğrenmek sadece bir beceri değil aynı zamanda kültürel bir zenginlik kazanmaktır. Biz size bu deneyimi en iyi şekilde yaşatmak için buradayız.

Sizi Almanca dilindeki başarıya götürecek yolda yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz.

Dil Düzeyi Göstergeleri

Ataşehir Almanca Kursu seviyeler 6 ana dil basamağından oluşmaktadır. Her basamakta 2 adet alt dil basamağı bulunmaktadır. Bunlar;

A1:

Genel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, çok sık kullanılan ifadeleri ve basit cümleleri anlayabilir ve konuşabilir. Kendisini veya başkasını tanıtabilir, genel rutinleri, nerede oturdukları, nelerden hoşlandıkları gibi konulardan bahsedebilir, bu konular hakkında soru sorabilir ve sorulan sorulara cevap verebilir. Karşısındakiler yavaş konuşursa onlarla basit şekilde anlaşabilir.

A2

Düz ve sade anlatımlarla karşısındakini anlayabilir. Kendisi, ailesi, alışveriş, iş ve yakın çevresi ile ilgili bilgileri, eğitimini, yakın geçmişte neler yaptıklarını anlatabilir ve anlayabilir.

B1

Eğitim, iş, hobiler gibi birçok konularda anlatılanları ana hatlarıyla anlayabilir. Seyahatlerde karşılaşabileceği çoğu durumların üstesinden gelebilir, yardımsız birçok sıkıntısını halledebilir. Bildiği konularda ve kişisel ilgi alanlarında kendisini ifade edebilir. Yaşadığı tecrübe ve olayları anlatabilir. Hayallerini, hedeflerini, geçmişteki pişmanlıklarını anlatabilir, plan ve görüşlerini açıklayabilir.

B2

Somut ve soyut konular ile yazılmış zor metinleri ana hatlarıyla anlayabilir, kendi uzmanlık alanına ilişkin tartışmaları takip edebilir. Ana dili Almanca olan kişilerle sıradan bir sohbeti rahat ve akıcı bir biçimde yürütebilir, cümleleri kurarken zorlanmaz, karşısındaki de bu cümleleri anlamakta zorlanmaz. Geniş konularda kendini açık ve detaylı olarak ifade edebilir.

C1

Uzun metinleri anlayabilir ve neden sonuç ilişkisi çıkarabilir. Fazla sözcük arayışına girmeden kendisini akıcı bir şekilde ifade edebilir. Dili sosyal, iş, hayatında ve yüksek öğrenimde etkili bir biçimde kullanabilir. Karmaşık konularda kendini net ve düzgün bir biçimde ifade edebilir.

C2

Okuduğu ve duyduğu her şeyi kolayca anlayabilir. Yazılı metinleri ve konuşmaları özetleyebilir, gerek ve açıklamalarını sunabilir. Kendini çok akıcı ve detaylı ifade edebilir, karmaşık konularda bile ince ayrıntıları fark edebilir.

Almanca Kurs Fiyatları

Almanca kursu Almanca dilini öğrenmek isteyen herkesin ihtiyaçlarına uygun çeşitli kurs seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Kurslarımızın fiyatlandırması sunduğumuz kaliteli eğitim deneyimli eğitmen kadromuz ve kullanılan materyallerin niteliği göz önüne alınarak belirlenmektedir.

Öğrencilerimize uygun fiyatlarla yüksek standartlarda bir dil eğitimi sunma misyonuyla hareket ediyoruz. Fiyatlandırma politikamız şeffaf ve adil bir yaklaşımı benimsemektedir. 

Sunduğumuz hizmetin karşılığını en iyi şekilde almanızı sağlamak için çaba gösteriyoruz. Kurs fiyatları kurs süresi içeriği ve sınıf büyüklükleri gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir. Ancak her bütçeye uygun seçenekler sunarak Almanca öğrenme hedeflerinize ulaşmanızı desteklemek en önemli önceliğimizdir.

Uygun fiyatlarla kaliteli bir dil eğitimi sunmanın yanı sıra öğrencilerimizin maddi durumunu da göz önünde bulundurarak çeşitli ödeme seçenekleri sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.